Politikë

Zgjedhjet, vijon numërimi në Dibër, Rama në avantazh ndaj Shehut

auto_diber-nis-numerimi-2-700x3941473631491

Në Dibër vijon procesi i numërimit të votave të zgjedhjeve të parakohshme për bashkinë e këtij qyteti.

Deri në mëngjesin e sotëm kandidati i mazhorancës, Muharrem Rama rezulton me një avantazh me mbi 1600 vota. Deri më tani janë numëruar 44 kuti dhe janë ende 74 të tjera, kështu që pritet që numërimi të përfundojë këtë pasdite.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Më të klikuarat

To Top