Kuriozitete

Këpucët më të shtrenjta në botë, kushtojnë 20 mijë dollarë

atletee-449x450

f1935195-4450-467d-938c-5f4b421fb6db-253x450Këto janë atletet më të shtrenjta në botë! Ato sapo kanë bërë paraqitjen  e tyre në turin e Atletikës në Labs.

Çmimi i tyre është $ 20,000 dhe janë bërë me lëkurë krokodili  dhe po ashtu janë  lyer në ar 24-karat. Nëse doni ti keni pjesë të garderobës tuaj duhet të nxitoni, pasi janë prodhur vetem 20 palë…Sigurisht që shumë pak janë ata që kanë mundësi financiare për të blerë një palë këpucë të tilla, por ka edhe koleksionistë që do të donin ti kishin këto këpucë të veçanta…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Më të klikuarat

To Top