Teknologji

Ja si iPhone 7 i reziston dëmtimeve fizike

iphone_7_7_0

 

iPhone 7 dhe 7 Plus i ri kanë dalë të premten në shitje në shumë vende të botës, ndërsa tani i është bërë testi i torturës, transmeton koha.net.

Në një video të postuar online, shihet iPhone 7 i ri duke u gërvishtur në ekran e pjesën e prapme, pastaj duke ju vënë flaka me një çakmak, ku çuditërisht pas pak sekonda iPhone rikuperohet krejtësisht.

Për më shumë shikoni videon e më poshtme torturuese për iPhone.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Më të klikuarat

To Top