Sport

Armir Grima largohet nga Vllaznia

grima-trajner-i-vllaznia-653x420

Një nga emrat e njohur të viteve të fundit te skuadra e Vllaznisë, Armir Grima, ka vendosur të largohet përfundimisht nga pozicioni që ai mbante në ekip. Grima ka qenë portier dhe më pas drejtor teknik i skuadrës, ndërsa ka mbajtur herë pas here edhe pozicionin e trajnerit në momentete kur Vllaznia ka pasur probleme.

Madje, nga drejtuesit ai është parë si një shpëtimtar. Por, impenjimet që ai ka me kombëtaren e femrave duket se e kanë detyruar të largohet nga shkodranët. Në vend të Grimës në pozicionin e drejtorit teknik do të emërohet Eugent Zekaj, i cili ka deklaruar se ëndrra e tij ka qenë gjithmonë që të kontribuoje për kuqeblutë

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Më të klikuarat

To Top